-12%

BOSCH Вградна фурна HBF 154YS0

– Независна
– Самочистечка облога
– Inox боја
– Опсег на температура: 50°C – 275°C


26,400.00 ден 23,230.00 ден

Спореди

Опис

 • Мултифункционална вградна рерна
 • Волумен: 66 l
 • Електронско управување
 • Телескопски водилки во рерната
 • Независна
 • Самочистечка облога
 • Inox боја
 • Опсег на температура: 50°C – 275°C
 • Греачи:
  3D топол воздух
  Горно/долно печење
  Скара со кружен воздух
  Пица
  Долно печење
  Благ топол воздух
  Варијабилна скара на голема површина
 • Функции и карактеристики:
  Контрола преку LED дисплеј
  Класично отварање
  Брзо загревање
  Халогенско осветлување
  Хоризонтална рачка
 • 1 x решетка
 • 1 x универзален сад за печење
 • Приклучна моќ: 3.3 kW
 • Потрошувачка на ел. енергија:
  Во конвенционален режим: 0.98 kWh
  Во турбо конвенционален режим : 0.79 kWh
 • Тежина: 33.3 Kg
 • Димензии (ŠxVxD): 59.5 x 59.4 x 54.8 cm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.