-12%

BOSCH Вградна рерна HBA 513BB1

– Распон на температура: 50 °C – 275 °C
– Капацитет: 71 l
– LED дисплеј за управување
– Енергетска класа: A


35,300.00 ден 31,060.00 ден

Спореди

Опис

 • Ротационен регулатор
 • Контрола преку LED панел
 • Волумен 71 l
 • Енергетска класа А
 • Рерна со 5 начини на греење: 3D врел воздух, горно/долно греење, печење со кружење на воздухот, грил на голема површина, благ топол воздух
 • Температура: 50 °C – 275 °C
 • Потполно стаклена внатрешна страна на вратата
 • Сигурносна брава за деца
 • XXL рерна со GranitEmail внатрешни ѕидови
 • Халогенско осветлување
 • 1 x решетка, 1 x универзална тава за печење
 • Потрошувачка на ел. енергија по циклус на конвенционален режим: 0.97 kWh
 • Потрошувачка на ел. енергија по циклус на турбо конвенционален режим: 0.81 kWh
 • Електронски програмирачки саат
 • Брзо загревање
 • Разладен вентилатор
 • Должина на кабел: 120 cm
 • Приклучна моќ: 3.4 kW
 • Димензии (ШxВxД) 59,4 x 59,5 x 54,8 cm
 • Вградни димензии (ШxВxД) 56 – 56,8 x 58,5 – 59,5 x 55 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.