-12%

BOSCH Вградна рерна HBA 171BS1

– Вградна фурна 60 cm
– Пирулиза – автоматско чистење
– 71 L волумен
– A енергетска класа


Original price was: 44,300.00 ден.Current price is: 38,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Вградна фурна 60 cm
 • Пирулиза – автоматско чистење
 • 71 L волумен
 • A енергетска класа
 • AutoPilot10 фабрички програми за разни видови печење
 • 3D HotAir: еднакво распоредување на топлината
 • LED управување на допир
 • 5 начини на печење: 3D вруќ воздух, горно/долно печење, вентилаторски инфра роштиљ, скара на голема површина
 • Температура: 50 до 275 степени
 • 5 различни висини на решетката
 • Решетка, универзален пекач
 • Димензии (VxŠxD mm): 595x594x548 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.