-12%

BOSCH Вградна рерна HBA 513BS1

– Распон на температура: 50 °C – 275 °C
– Капацитет: 71 l
– LED дисплеј за управување
– Енергетска класа: A


Original price was: 29,550.00 ден.Current price is: 25,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • Фурна со 5 начини на печење: 3D топол воздух, горно/долно греење, вентилаторско инфра печење, печење на голема површина, благ топол воздух
 • Распон на температура: 50 °C – 275 °C
 • Капацитет: 71 l
 • Стаклена внатрешна страна на вратата
 • LED дисплеј за управување
 • Електронски тајмер
 • Халогено осветлување
 • Вентилатор за ладење
 • 1 x решетка, 1 x универзална тава за печење
 • Детска сигурносна брава
 • Енергетска класа: A
 • Потрошувачка на енергија во циклус при вообичаен начин на работа: 0.97 kWh
 • Потрошувачка на енергија во циклус со вклучен вентилатор: 0.81 kWh
 • Должина на кабелот: 120 cm
 • Приклучна моќ: 3.4 kW
 • Димензии (ВxШxД): 595 mm x 594 mm x 548 mm
 • Димензии на вградниот простор (ВxШxД): 560 mm – 568 mm x 585 mm – 595 mm x 550 mm
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.