-12%

BOSCH Вградна фурна HBA 573BS1

– 3D врел воздух
– Inox
– AutoPilot 10 – однапред поставени 10 програми за печење
– LED дисплеј


52,280.00 ден 45,990.00 ден

Спореди

Опис

 • 3D врел воздух
 • Inox
 • AutoPilot 10 – однапред поставени 10 програми за печење
 • LED дисплеј
 • Управувачко копче на извлекување
 • Самочистење со пирулиза
 • 5 програми за печење: 3D врел воздух, горно/голно греење, вентилаторски инфра грил, големоповршински грил
 • Температура: 50 °C – 275 °C
 • Волумен: 71 l
 • Број на нивоа за тава: 5
 • Потполно стаклена внатрешност на вратата
 • Електронски тајмер
 • Приказ на моменталната температура во фурната
 • Халогено осветлување
 • Вентилатор за ладење
 • Должина на кабелот 120 cm
 • Приклучна снага: 3.6 kW
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (VxŠxD): 595 mm x 594 mm x 548 mm
 • Димензии на нишата (VxŠxD): 585 mm – 595 mm x 560 mm – 568 mm x 550 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.