-12%

KONCAR Вградна плотна UK 302KM

– Црна боја
– Димензии ВхШхД: 52×28,8×5,5 cm
– Димензии на отворот во кујнскиот елемент ВхШхД: 49x27x6cm


Original price was: 8,399.00 ден.Current price is: 7,390.00 ден.

Спореди

Опис

 • Електрична плотна со две токи
 • Црна боја
 • Димензии ВхШхД: 52×28,8×5,5 cm
 • Димензии на отворот во кујнскиот елемент ВхШхД: 49x27x6cm
 • Предно место: ø16,5cm/1,2kW
 • Задно место: ø20cm/1,8kW
 • Индикатор за преостаната топлина
 • Touch control
 • Рамен раб
 • Ел. приклучок: 1N
 • Напон: 230 V~ 50Hz
 • Вкупна приклучна моќ: 2,7-3,3 kW
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.