-10%

FAVORIT СЕТ Вградна фурна и вградна плотна 4-J INOX-B

– димензии: Ш/Д/В 595x595x550 mm
– волумен на рерна: 65 L
– енергетска класа: A
– 8 позиции на контролна склопка на рерна


Original price was: 22,300.00 ден.Current price is: 20,100.00 ден.

Спореди

Опис

Независна рерна:

 • димензии: Ш/Д/В 595x595x550 mm
 • волумен на рерна: 65 L
 • енергетска класа: A
 • 8 позиции на контролна склопка на рерна
 • контролно копче за рерна
 • иноксна управувачка табла
 • решетка и длабока тава во рерна
 • светло во рерната
 • контролно копче за термостат на рерна
 • турбо вентилатор
 • грејачи: горен 1200 W и долен 1100 W
 • грил грејач – 1000W
 • боја: инокс со црно стакло

Независна стаклокерамичка плоча 4-J Inox B:

 • димензии Ш/Д/В: 590x520x56mm
 • плочи на готвење: 4
 • големина на плочите за готвење: 2x145mm (1200W), 2x180mm (1800W)
 • контрола: на допир
 • заклучување на плочата

Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.