-12%

BOSCH Вградна плотна PUG 611AA5D

– PowerBoost: до 50 % повеќе моќност
– ChildLock
– Димензии на нишата за вградување (VXŠXD): 51 x 560-560 x 490-500 mm
– Димензии: 51 x 592 x 522 mm


Original price was: 29,730.00 ден.Current price is: 26,160.00 ден.

Спореди

Опис

  • Индукциска плоча, едноставно чистење и ниска потрошувачка
  • PowerBoost: до 50 % повеќе моќност
  • ChildLock
  • Димензии на нишата за вградување (VXŠXD): 51 x 560-560 x 490-500 mm
  • Димензии: 51 x 592 x 522 mm
  • TouchControl +/-
  • 9 степени на моќност
  • QuickStart функција: кога ја вклучувате, плочата автоматски го вклучува полето на кое што е поставен садот за готвење
  • QuickStop
  • Без рамка

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.