-12%

BOSCH Вградна плотна PKF 375FP2E

– Независна стаклокерамичка плотна
– Брусени ивици, две украсни лајсни од страните
– Ширина: 30 cm
– Сензорско управување: DirectSelect 1.0 (Timer)


Original price was: 24,150.00 ден.Current price is: 21,250.00 ден.

Спореди

Опис

 • Независна стаклокерамичка плотна
 • Брусени ивици, две украсни лајсни од страните
 • Ширина: 30 cm
 • Сензорско управување: DirectSelect 1.0 (Timer)
 • 2 грејни зони
  – 1 x 14,5 cm – 1,2 kW
  – 1 x 12/18 cm – 1,0/2,3 kW
 • 17 степени на моќ
 • Електронски саат со за исклучување и потсетник
 • Функција ReStart: ако нешто прекипи, плочата автоматски се исклучува и ги мемориа последните подесени поставки
 • Child lock
 • Индикатор за преостаната топлина
 • Должина на приклучен кабел: 100 cm
 • Димензии: 38 x 306 x 527 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.