-12%

BOSCH Вградна плотна PKE 611CA3E

– Црна боја
– Рачна контрола
– 4 зони за готвење
– 9 нивоа на моќност


19,100.00 ден 16,800.00 ден

Спореди

Опис

 • Стаклокерамичка плотна, Serie 2 PKE611CA3E
 • Црна боја
 • Рачна контрола
 • 4 зони за готвење
 • 9 нивоа на моќност
 • Easy Clean површина
 • Индикатор за моќност
 • Индикатор за преостаната топлина
 • Нарпед лево (kW) 1.2
 • Назад лево (kW) 2.2
 • Напред десно (kW) 2
 • Назад десно (kW) 1.2
 • Димензии ВхШхД 46х592х522 мм

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.