-12%

KONCAR Островски аспиратор NO 90LIG

– Вградување на таван
– Димензии (ВхШхД): 51-97x90x65 cm
– Телескопска маска на одводната цевка
– Спој за вентилациски отвор


24,999.00 ден 21,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: inox
 • Вградување на таван
 • Димензии (ВхШхД): 51-97x90x65 cm
 • Телескопска маска на одводната цевка
 • Спој за вентилациски отвор
 • Управување со копчиња
 • Светла: 2×1,5 W, LED
 • Капацитет на вшмукување: 160-629 m3/h (1 мотор)
 • Степени на вшмукување: 5
 • Алуминиумски филтри за маснотии: 2
 • Јаглен филтер се нарачува посебно
 • Енергетска класа C
 • Напон: 220-240 V~
 • Моќност: 213 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.