-12%

KAPPA Аспиратор FIERA CLA14-90XB 4HTC RC5

 • Влечна сила 600 m3/ h
 • Ширина : 90 см
 • Копче со 5 брзини
 • Боја : бела/инокс13,640.00 ден 11,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Обоени дугмиња со 5 брзини
 • 1 мотор со термо заштита
 • Влечна сила 600m3/h
 • Широчина од 90 см
 • Боја бела/инокс
 • 1 филтер за маснотија
 • Kуќиште изработено од inox
 • Предница од бело стакло
 • Тајмер
 • Управување на сензор
 • 2x20W халогени сијалички
 • Опција филтер на активен ј.
 • Сила на мотор 340W
 • Димензии (ш/д/в)90/41/44,5
 • Бучност 53 -62 dB
 • Филтер: YKF-C 2 парчиња

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.