-12%

JETAIR Аспиратор PIPE ISLAND IX/A/43

– Островски цилиндричен аспиратор
– Димензии 43X43 см
– Контрола 3S механички копчиња
– 3 брзини


46,300.00 ден 40,740.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја инокс
 • Островски цилиндричен аспиратор
 • Димензии 43X43 см
 • Контрола 3S механички копчиња
 • 3 брзини
 • Осветлување Led 2X3 W
 • Излез за црево 150 mm
 • Влечна сила 1200 m3/h
 • Бучност 47-68 db(A)
 • Потрошувачка 256 W
 • Вклучени филтри за маснотија
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.