-12%

BOSCH Аспиратор DWP 66BC50

 • Самостоен ѕиден кујнски аспиратор
 • Приклучна снага: 220W
 • Димензии(ВХШХД): 799-975 x 600 x 500 mm
 • Боја: inox17,490.00 ден 15,390.00 ден

Спореди

Опис

 • Самостоен ѕиден кујнски аспиратор
 • Енергетска класа А
 • Приклучна снага: 220W
 • Димензии(ВХШХД): 799-975 x 600 x 500 mm
 • Боја: inox
 • Влечна сила: 400 m³/h
 • Копче со 3 брзини
 • 2×1.5 W LED осветлување
 • Бучност: 49/69 dB
 • Должина на кабел: 1.3m

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.