-12%

KAPPA Аспиратор ORIENTE CL13-L90X 4HHM

 • Влечна сила 600m3/ h
 • Ширина : 90см
 • Копче со 9 брзини
 • Боја:иноксOriginal price was: 12,990.00 ден.Current price is: 11,400.00 ден.

Спореди

Опис

 • Aспиратор со димовод
 • Ширина : 90см
 • Погоден за вградување за ќош лев или десен
 • Боја:инокс
 • Мулти обоени дугмиња со 9 брзини
 • 1 мотор (термо заштита ) , 2 вентилатора
 • 2x40W халогени сијалички
 • Опционален филтер на активен јаглен
 • Влечна сила 600m3/ h

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.