-12%

KONCAR Микробранова MU 25CEG

– Димензии ВхШхД – 400x595x388
– Капацитет (L): 25
– Вкупна моќ (W): 2450
– Грил греач (W): 1000


13,290.00 ден 11,699.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: inox/црна
 • Димензии ВхШхД – 400x595x388
 • Капацитет (L): 25
 • Вкупна моќ (W): 2450
 • Грил греач (W): 1000
 • Повеќе степени на моќ: +
 • Време на подготовка: +
 • Функција за одмрзнување: +
 • LCD дисплеј
 • Тањир кој се врти (mm): 315
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.