-12%

BOSCH Микровална HMT 75M651

 • а микровална
 • Максимална моќност: 800 W
 • Димензии: 280 x 453 x 320 mm
 • Тежина: 14.3kgOriginal price was: 19,100.00 ден.Current price is: 16,800.00 ден.

Спореди

Опис

 • а микровална
 • Максимална моќност: 800 W
 • Димензии: 280 x 453 x 320 mm
 • Волумен: 17l
 • Тежина: 14.3kg
 • 5 функции на микровалната (90 W, 180 W, 360 W, 600W, 900 W)
 • Боја: Инокс
 • AutoPilot7 – 7 aвтоматски програми за готвење со загарантирано задоволство
  – 4 Програми за одмрзнување
  – 3 Програми за готвење
 • Копче за вклучување / исклучување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.