-12%

BOSCH Микровална BFL 554MB0

 • Боја: Црна
 • Максимална моќност: 900 W
 • 25 литри капацитет
 • Мемори програмаOriginal price was: 32,300.00 ден.Current price is: 28,420.00 ден.

Спореди

Опис

 • Максимална моќност: 900 W;
 • 5 функции на микровалната (90 W, 180 W, 360 W, 600W, 900 W)
 • Волумен: 25л
 • LED бел дисплеј: со електронски програмер за автоматско стартување и запирање
 • Целосно стакло на внатрешната страна од вратата
 • Управување: едноставно со помош на 2 регулатори(pop-up)
 • AutoPilot7 -7 aвтоматски програми за готвење со загарантирано задоволство
 • Стаклен ротирачки тањир од 31.5 см.
 • Автоматско препознавање на килажата
 • LED осветлување
 • Мемори програма
 • Копче за вклучување / исклучување

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.