-12%

BOSCH Микровална BFR / BFL 634GS1

– Максимална моќност: 900 W;
– 5 функции на микровалната (90 W, 180 W, 360 W, 600W, 900 W)
– Волумен: 21л.


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 56,800.00 ден.Current price is: 49,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Seria 8 вградлива микробранова печка
 • Микробрановно загревање
 • Максимална моќност: 900 W;
 • 5 функции на микровалната (90 W, 180 W, 360 W, 600W, 900 W)
 • Волумен: 21л.
 • TFT дисплеј: Добра видливост од сите перспективи
 • Bosch ротациона контрола на копчето
 • внатрешност од нерѓосувачки челик
 • Целосно стакло на внатрешната страна од вратата
 • 2.8 “TFT екран во боја – текст со помош на стрелките на допир
 • Отворање на страна: Десно (BFR) и Лево (BFL)
 • AutoPilot7 -7 aвтоматски програми за готвење со загарантирано задоволство
 • Автоматско прилагодување на тежината
 • LED осветлување
 • Инфо копче
 • Копче за отварање на вратата
 • Копче за вклучување / исклучување
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.