-15%

BOSCH Микровална BFL 523MS0

– Вградна микробранова
– Електронско отварање на вратичката со допир на сензор
– LED display


23,100.00 ден 19,640.00 ден

Спореди

Опис

 • Вградна микробранова
 • Електронско отварање на вратичката со допир на сензор
 • LED display
 • AutoPilot технологија и автоматски 85 програми за припрема на храна
 • Моќност: 800 W; 5 нивоа ан моќност: 90 W, 180 W, 360 W, 600 W, 800 W
 • Волумен (20 l)
 • Електронски саат
 • 4 defrost програми и 3 програми за припрема на храната
 • Меморија функција
 • LED осветлување
 • Стаклена ротирачка чинија 25.5 cm
 • Димензии (hxwxd): 382 mm x 594 mm x 317 mm
 • Димензии на нишата (hxwxd): 362 mm – 365 mm x 560 mm – 568 mm x 300 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.