-12%

BOSCH Машина за садови SPI 2HKS59E

– SPI2HKS59E e seria 2, E ен.класа полу вградна м. за садови – Home Connect
– Капацитет: 9 комплета
– Бучавост: 46 dB(A) re 1 pW
– SilenceProgram: тивка работа на машината од 43 dB


41,880.00 ден 36,850.00 ден

Спореди

Опис

 • SPI2HKS59E e seria 2, E ен.класа полу вградна м. за садови – Home Connect
 • Капацитет: 9 комплета
 • Бучавост: 46 dB(A) re 1 pW
 • SilenceProgram: тивка работа на машината од 43 dB
 • Димензии (ВхШхД): 81.5-87.5 x 45 x 55 см
 • DuoPower: две прскалки на горната корпа за оптимална дистрибуција на водата
 • varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење
 • EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • Бр.програми 6: Интензивно 70 °C, Ауто 45 – 65 °C, Eco 50 °C, Тивок 50 °C, 1h 65 °C, Favourite
 • Број на температури: 5
 • Број на посебни функции: 3
 • Home Connect: Silence on demand (преку апликација Home Connect)
 • Екстра сушење, прилагодено за сушење пластика
 • ActiveWater- максимална економичност при користење на водата
 • DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
 • EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
 • Разменувач на топлина – секогаш вистинската температура за хигиенско и ефикасно сушење на садовите
 • Регенеративна електроника
 • Трослоен самочистечки филтер
 • Можност за одложен старт: 1-24 часа
 • LED дисплеј за повторно полнење на сол
 • LED дисплеј за повторно полнење на сjaj
 • Систем на корпи во машината:
  Преклопни делови во долната корпа (2x)
  Корпа за додатоци во горната корпа
  Корпа за прибор за јадење во долната корпа
  Чување на шољи во горната корпа (2x)
 • AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.