-13%

GORENJE Машина за садови GV520E15

– 45цм
– 9 комплети
– 5 програми
– 4 температури на миење 65/60/45/35


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 25,300.00 ден.Current price is: 21,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

 • Вградна машина за миење садови
 • 45цм
 • 9 комплети
 • 5 програми
 • 4 температури на миење 65/60/45/35
 • 2 корпи
 • Повеќенаменска долна корпа
 • Максимална температура на влезната вода 60C
 • Функција за таблета 3 во 1
 • Самочистечки филтер
 • Целосен Aqua Stop
 • Бучност 47 dB
 • Потрошувачка на вода 9 l
 • Потрошувачка на енергија за нормалнa програмa 0.705 kWh
 • Енергетска класа A++ (A-20%)
 • Димензии (ШxВxД): 44.8 × 81.5 × 55 cm
 • Гаранција 5 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.