-15%

BOSCH Машина за садови SMV 4ECX26E

– SMV4ECX26E e seria 4, D ен.класа потполно вградна м. за садови 60см –EfficientDry
– Капацитет: 13 комплета
– Бучавост: 44 dB(A) re 1 pW


51,860.00 ден 43,999.00 ден

Спореди

Опис

 • SMV4ECX26E e seria 4, D ен.класа потполно вградна м. за садови 60см –EfficientDry
 • Капацитет: 13 комплета
 • Бучавост: 44 dB(A) re 1 pW
 • SilenceProgram: тивка работа на машината од 41 dB
 • EfficientDry: подобрена ефикасност на сушење со автоматско отворање на вратата
 • EcoSilenceDrive: инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • Потрошувачка на вода од само 6,5л. најдобра во својата класа
 • Бр.програми 6: Интензивно 70 °C, Ауто 45 – 65 °C, Eco 50 °C, Silence 50 °C, Плакнење, Краток 65 °C, Favourite
 • Број на температури: 5
 • Број на посебни функции: 4
 • varioSpeed Plus – дo 66% побрзо перење
 • Home Connect: Silence on demand (преку апликација Home Connect)
 • Половично полнење
 • Програм дизајниран за чистење на машината за садови
 • ActiveWater- максимална економичност при користење на водата
 • EfficientDry: подобрена ефикасност на сушење со автоматско отворање на вратата
 • DosierAssistent – кога користите таблета за перење, нејзино идеално растворање во машината
 • EcoSilenceDrive – инвертер мотор без четкици со 10 годишна гаранција
 • Loadsensor – сензорот гарантира оптимално користење на водата за да штеди и вода и електрична енергија
 • Разменувач на топлина – секогаш вистинската температура за хигиенско и ефикасно сушење на садовите
 • Регенеративна електроника
 • Трослоен самочистечки филтер
 • PiezoTouchControl – контролите се на допир
 • Можност за одложен старт: 1-24 часа
 • LED дисплеј за повторно полнење на сол
 • LED дисплеј за повторно полнење на сjaj
 • Систем на корпи во машината:
 • VarioDrawer – Повеќе место во машината за садови благодарение на трета фиока
 • Rackmatic – горната корпа се прилагодува по висина (три степени)
 • Лесен слајд систем за извлекување на горната корпа
 • Преклопни делови во горната корпа (2x)
 • Преклопни делови во долната корпа (6x)
 • Чување на шољи со мек силикон во горната корпа (2x)
 • Чување на шољи во долната корпа (2x)
 • Extra Clean Zone
 • AquaStop: доживотна гаранција за заштита од поплава
 • Внатрешноста од нерѓосувачки челик
 • Целосна гаранција на производот од 24мес.

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.