-12%

KONCAR Машина за садови PP 60.BLC5N

 • Енергетска класа А+
 • Број на комплети : 12
 • Број на температури: 4
 • 3 години гаранција18,950.00 ден 16,680.00 ден

Спореди

Опис

 • Машина за садови
 • Бела боја
 • Капацитет на перењето/Број на комплети : 12
 • Енергетска класа А+
 • Ефикасност за перењето A
 • Ефикасност на сушењето B
 • Број на температури: 4
 • Број на програми : 5
 • Димензии (VxŠxD): 85x60x60 cm
 • ЛЕД приказ на текот на програмот
 • ЛЕД приказ за дозирање : за сол и за средство за сјај
 • Повеќекратна заштита од излевање на водата
 • Можност за полувградување под работна плоча
 • Времетраење на стандарден програм: 150 минути
 • Потрошувачка -на годишно ниво: 231kWh /на циклус: 1,05 kWh
 • Потрошувачка на вода: 15 литри
 • Бучавост: 54 dB (re 1 pW)

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.