-12%

KONCAR Машина за садови PP 60BY5N

– Бела боја
– Бр. на комплети: 12
– Бр. на програми: 5
– Температури (°C): 40-45-50-65


19,150.00 ден 16,850.00 ден

Спореди

Опис

 • Самостојна
 • Бела боја
 • Бр. на комплети: 12
 • Бр. на програми: 5
 • Температури (°C): 40-45-50-65
 • Електронско управување
 • Заштита од протекување
 • Програми
  – Нормално
  – Eco
  – Интензивно 65°C
  – Брзо
  – Екстра хигиенско 70°C (Прердперење + хигиенско 60°C): +
 • Половично полнење
 • Енергетска класа: E
 • Потрошувачка на вода (lt): 12
 • Времетраење на стандарден програм (h:min): 3:25
 • Потрошувачка (kWh/циклус): 0,92
 • Бучност (dB): 54
 • Напон (V) / Фреквенција (Hz) 220-240 / 50
 • Димензии (ВхШхД): 85/60/60 см
 • Подесива висина: 2 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.