-12%

KONCAR Машина за садови PP 45SY6

– Силвер боја
– Број на комплети: 10
– Број на програми: 6
– Температури (°C): 40-50-65-70


20,440.00 ден 17,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Силвер боја
 • Број на комплети: 10
 • Број на програми: 6
 • Температури (°C): 40-50-65-70
 • Електронско управување
 • Заштита од протекување
 • Индикатор за ниво на средство за сјај
 • Индикатор за ниво на сол
 • Индикатор за циклусот на перењето
 • Број на полици за чаши: 4
 • Кош за прибор
 • Енергетска класа: E
 • Потрошувачка на вода (lt): 11
 • Времетраење на стандарден програм (h:min): 3:18
 • Потрошувачка на енергија (kWh/100 циклуси): 76
 • Потрошувачка на енергија (kWh/циклус): 0,755
 • Бучност (dB): 54
 • Напон (V) / Фреквенција (Hz) 220-240 / 50
 • Осигурач (A): 10
 • Димензии ВхШхД (cm): 84,5/45/59,8
 • Подесива висина: 2 cm
 • Бруто/Нето тежина (kg): 42/40

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.