-12%

BOSCH Машина за садови SMV 4HVX45E

– Капацитет 13 комплети
– Енергетска класа E
– Температури 4
– Програми – Eco 50 ° C, Car 45-65 ° C, Intensive 70 ° C, Hourly 65 ° C, Quiet 50 ° C, Favorite


Original price was: 44,990.00 ден.Current price is: 39,599.00 ден.

Спореди

Опис

 • Вградна машина за садови
 • Капацитет 13 комплети
 • Енергетска класа E
 • Температури 4
 • Програми – Eco 50 ° C, Car 45-65 ° C, Intensive 70 ° C, Hourly 65 ° C, Quiet 50 ° C, Favorite
 • Електронски дисплеј
 • Одложен старт до 24 h
 • Vario Flex корпи
 • Vario фиока
 • Rackmatic – тростепена подесива по висина горна корпа
 • Преклопливи делови во горниот дел 2x
 • Преклопливи делови во долниот дел 4x
 • Место за шољи во горниот дел 2x
 • Потрошувачка на вода по циклус 7.5 l
 • Потрошувачка на енергија по циклус 0,92 kWh
 • Филтерен систем на самочистење со трослојна брановита филтрација
 • Автоматско препознавање на средство за чистење
 • Бучност 46 dB(A)
 • Тивок програм: 44 dB(A)
 • Индикатор на преостанато време
 • AquaStop
 • Wi-Fi конекција
 • 4 посебни функции: Remote switch-on, Extra drying, Half load, SpeedPerfect +
 • Функција Dosage Assist
 • Технологија за заштита на стаклото
 • Info Light информативно светло дали машината е вклучена или не
 • Внатрешност од пластика
 • LoadSensor, сензор за исполнетост на машината со чиа помош се подесува потрошувачката на вода и енергија
 • Топлотен менувач
 • Aqua Sensor, сензор за полнење
 • EcoSilence Drive инвертер мотор
 • плоча за заштита од пареа
 • Димензии 81.5 x 59.8 x 55 cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.