-12%

KONCAR Машина за перење VM 10 7.FCPN3

– Капацитет: 7 kg
– Број на вртежи во минута: 1000 obr/min
– Бучност (перење/центрифуга): 58/76 dB
– Енергетска класа: A++


17,599.00 ден 15,490.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Ширина: 60 cm
 • Капацитет: 7 kg
 • Број на вртежи во минута: 1000 obr/min
 • Бучност (перење/центрифуга): 58/76 dB
 • LED дисплеј
 • Енергетска класа: D
 • Потрошувачка: 172 kWh/god
 • Потрошувачка вода: 10332 l/god
 • Програми: 15
 • EASY logic систем
 • Одложен старт
 • Предперење
 • Пумпа со филтер
 • Inox барабан
 • Полипропиленска када
 • Заштита од протекување
 • Заштита од деца
 • Приклучна моќ: 2,1 kW
 • Димензии (ŠxVxD): 60 x 85 x 52 cm
 • Тежина neto/bruto: 68,5/72 kg

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.