-12%

BOSCH Машина за перење WAN 28164BY

– Енергетска класа: A
– Потрошувачка енергија / вода: 46 kWh / 47 литри
– Капацитет: 8 кг
– Вртежи во минута: 1400 об/мин


Original price was: 41,920.00 ден.Current price is: 36,890.00 ден.

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: A
 • Потрошувачка енергија / вода: 46 kWh / 47 литри
 • Капацитет: 8 кг
 • Вртежи во минута: 1400 об/мин
 • Бучност: 72 dB (A) за 1 pW
 • Програми: Стандардни програми: памук, лесна грижа, деликатни, волна, рачно перење
 • Iron Assist: Програма со пареа
 • SpeedPerfect
 • TouchControl
 • Можност за доставање на алишта
 • Голем дисплеј
 • Одложен старт
 • Барабан: 65 л
 • Повеќеслојна заштита од протекување
 • Електронско управување
 • EcoSilence Drive: тивок инвертер мотор
 • ActiveWater Plus
 • Звучен сигнал за крај на програмата
 • Заштита за деца
 • Димензии (В x Ш): 84.5 см x 59.8 см
 • Длабочина: 59.0 см
 • Гаранција: 24 месеца

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.