-12%

KONCAR Машина за перење PR 106AT0

– Kапацитет (кг): 6
– Брзина на центрифуга (вртежи во минута): 1000
– Управување: електронски
– Максимална температура за перење (програма): 90°C (памук)


Original price was: 16,800.00 ден.Current price is: 14,780.00 ден.

Спореди

Опис

  • Боја: Бела
  • Kапацитет (кг): 6
  • Брзина на центрифуга (вртежи во минута): 1000
  • Управување: електронски
  • Максимална температура за перење (програма): 90°C (памук)
  • Сигнал за истекување: +
  • Заштита за деца: +
  • Сигнализација на отворени и заклучени врати: +
  • Сигнализација на затнувањето на филтерот: +
 • Сигнализација за низок притисок на водата: +
 • Сензор за следење на пена: +
 • Број на програми за перење: 15
 • Почеток / пауза: +
 • Одложување на миењето: +
 • Избор на брзина на центрифугирање: +
 • Избор на температура °C: 20-30-40-60-90
 • Рачка за избор на програма: +
 • LCD екран: +
 • Пумпа со филтер: +
 • Бубањ од нерѓосувачки челик: +
 • Полипропиленска када: +
 • Број на прегради во фиоката за детергент: 3
 • Отстранлив горниот капак: +
 • Класа на енергетска ефикасност: Д
 • Ефикасност на центрифугирање: В
 • Потрошувачка на енергија (kWh/циклус): 0,65
 • Просечна потрошувачка на енергија (kWh/100 циклуси): 65
 • Потрошувачка на вода (lt): 43
 • Времетраење на стандардната програма (ч:мин): 3:13 часа
 • Напон (V~): 220-240
 • Вкупна поврзана моќност (kW): 2
 • Висина x Ширина x Длабочина (cm): 84,5×59,7×49,7
 • Пакување (В x Ш x Д) (cm): 88,1×64,1×54,7
 • Бруто/Нето тежина (кг): 56,6/55,2
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.