-12%

BOSCH Машина за перење WAN 24066BY

– Капацитет (кг): 8
– Енергетска класа: A
– Вртежи во мин.: 1200
– Бр. програми: 15


38,640.00 ден 33,990.00 ден

Спореди

Опис

 • Капацитет (кг): 8
 • Енергетска класа: A
 • Вртежи во мин.: 1200
 • Бр. програми: 15
 • Ecosilence drive мотор
 • Дисплеј
 • Потрошувачка на енергија (kWh): 46
 • Потрошувачка на вода (л): 47
 • Бучност при центрифугирање (dB): 71
 • Димензии (В x Ш x Д см): 84.5 x 59.8 x 59
 • Одложен старт: да
 • Гаранција 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.