-12%

KONCAR Машина за перење PR 085JF1

– Капацитет (kg): 5
– Број на вртежи (o/min): 800
– Електронско управување
– Енергетска класа: D


15,500.00 ден 13,640.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: бела
 • Капацитет (kg): 5
 • Број на вртежи (o/min): 800
 • Електронско управување
 • Макс. температура (програма): 90°C (памук)
 • Сигнал за протекување: +
 • Заштита за деца: +
 • Сигнал за отворена и заклучена врата: +
 • Сигнал за запушен филтер: +
 • Сигнал за низок притосок на вода: +
 • Сензор за пења: +
 • Број на програми: 15
 • Start / pauza: +
 • Предперење: +
 • Одложен старт: +
 • Пумпа со филтер: +
 • Inox барабан: +
 • Полипропиленска када: +
 • Капак кој може да се извади: +
 • Енергетска класа: D
 • Потрошувачка на енергија (kWh/ciklus): 0,6
 • Просечна потрошувачка на енергија (kWh/100 ciklusa): 60
 • Потрошувачка на вода (lt): 41
 • Времетраење на стандарден програм (h:min): 3:00
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна моќност (kW): 2
 • Димензии ВхШхД (cm): 84,5×59,7×49,7
 • Bruto/Neto тежина (kg): 55,7/54,4
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.