-12%

KONCAR Машина за перење PR 107.AT2

– Капацитет (kg): 7
– Број на вртежи (o/min): 1000
– Електронско управување
– Макс. температура на перење (program): 90°C (памук)


Original price was: 18,350.00 ден.Current price is: 16,150.00 ден.

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Капацитет (kg): 7
 • Број на вртежи (o/min): 1000
 • Електронско управување
 • Макс. температура на перење (program): 90°C (памук)
 • Индикатор за протекување
 • Заштита од деца
 • Индикатор за отворена или заклучена врата
 • Индикатор за запушен филтер
 • Индикатор за низок притисок на водата
 • Сензор за надзор на перењето
 • Број на програми: 15
 • Start / pauza попче
 • Предперење
 • Дополнително плакнење
 • Одложено перење
 • Температури °C: 20-30-40-60-90
 • LCD дисплеј
 • Inox бубањ
 • Полипропиленска када
 • Енергетска класа D
 • Потрошувачка на струја (kWh/циклус): 0,69
 • Просечна потпрошувачка на струја (kWh/100 циклуси): 69
 • Потрошувачка на вода (lt): 45
 • Напон (V ~): 220-240
 • Вкупна приклучна моќ (kW): 2
 • Димензии ВхШхД (cm): 84,5×59,7×49,7
 • Bruto/Neto тежина (kg): 56,6/55,2

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.