-12%

KONCAR ладилник мини бар H 4845BM

– Вкупен корисен волумен: 43 l
– Димензии ВхШхД: 49,2×47,2×45 cm
– Рачно одмрзнување
– Регулација на температура


Original price was: 7,680.00 ден.Current price is: 6,760.00 ден.

Спореди

Опис

 • Бела боја
 • Вкупен корисен волумен: 43 l
 • Димензии ВхШхД: 49,2×47,2×45 cm
 • Рачно одмрзнување
 • Регулација на температура
 • 1 жичана полица
 • Ногарки на нивелирање
 • Променлива страна на вратичката
 • Разладно средство: R600a
 • Климатска класа: ST/N
 • Напон: 220-240 V~
 • Струја: 0,4A
 • Енергетска класа: E
 • Потрошувачка на енергија kWh/god: 80
 • Бучност (dB): 41
 • Потрошувачка енергија kWh/24h: 0,33
 • Гаранција 3 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.