-13%

Alfa Plam Електричен шпорет S140.55.13

 • Енергетска класа: C
 • 4 рингли – 1 експрес рингла
 • Капацитет на рерна: 70l
 • Димензии (Ш x В x Д): 55x85x60 cmOriginal price was: 21,530.00 ден.Current price is: 18,720.00 ден.

Спореди

Опис

 • Енергетска класа: C
 • 4 рингли – 1 експрес рингла
 • Капацитет на рерна: 70l
 • Димензии (Ш x В x Д): 55x85x60 cm
 • Димензии на рерната (Ш x В x Д) 46 x 47.5 x 32 cm
 • Приклучна моќ: 8025 W
 • Боја: бела
 • Тежина 50/62 kg
 • Двојно стакло
 • 3 различни висини за тавата
 • Светло во печката
 • Длабока тава x1
 • Решетка x1

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.