-12%

BOSCH Електричен шпорет HKR39A150

– Стаклокерамичка плотна
– 3D hot air – печење на 3 нивоа истовремено
– Мултифункционална рерна
– Eнергетска класа:А


Original price was: 56,100.00 ден.Current price is: 49,370.00 ден.

Спореди

Опис

 • Шпорет
 • Стаклокерамичка плотна
 • 3D hot air – печење на 3 нивоа истовремено
 • Мултифункционална рерна
 • Eнергетска класа:А
 • Капацитет на рерната:66L
 • 4 HighSpeed грејни зони
 • 8 функции на рерната
 • Каталитичка облога на заден и горен зид
 • Comfort врата
 • Индикатор за преостаната температура
 • Pop in Pop out копчиња на вовлекување
 • EcoClean Direct специјален емајл кој ја апсорбира нечистотијата
 • Child Lock заштита за деца
 • Димензии:85х60х60cm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.