-12%

KONCAR Електричен шпорет ST 6040 GKFB3

– Стаклокерамичка работна плоча
– Рерна внатрешни димензии ВхШхД: 33,5/43/39 cm
– Број на функции: 8 (0+8)
– Рерна со вентилатор


22,700.00 ден 19,980.00 ден

Спореди

Опис

 • Електричен шпорет, бела боја
 • Димензии ВхШхД: 85/60/60 cm
 • Подесиви ногарки: 2 cm
 • Предна лева тока: ø18cm/1,8kW
 • Предна десна тока: ø14,5cm/1,2kW
 • Задна лева тока: ø14,5cm/1,2kW
 • Задна десна тока: ø18cm/1,8kW
 • Стаклокерамичка работна плоча
 • Рерна внатрешни димензии ВхШхД: 33,5/43/39 cm
 • Број на функции: 8 (0+8)
 • Рерна со вентилатор
 • Осветлена внатрешност
 • Горен греач: 1,2 kW
 • Долен греач: 1,1 kW
 • Горен грил греач: 1,4 kW
 • Решетка: 1
 • Длабока тава: 2
 • Електричен приклучок: 3N
 • Напон: 230 V~
 • Вкупна приклучна моќ: 8,6 kW
 • Енергетска класа: A
 • Волумен на рерна: 65 l

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.