-13%

VIVAX Мини шпорет MO 4003B

– Моќност на рерна 1500W
– Капацитет 40l
– 2 плочи 1000W + 1500W
– Отворен горен греач, затворен долен греач


6,310.00 ден 5,490.00 ден

Спореди

Опис

  • Моќност на рерна 1500W
  • Капацитет 40l
  • 2 плочи 1000W + 1500W
  • Отворен горен греач, затворен долен греач
  • Начин на работа: мала тока и голема тока, мала тока и рерна, голема тока и рерна
  • Променлив термостат 0-320°C
  • Димензии ШхВхД: 53х33х43 см
  • Тава за печење, решетка
  • Гаранција 12 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.