-12%

KONCAR Аспиратор NV 60 LB

– Боја: црна/стакло
– Димензии (ВхШхД): 75-108x60x39 cm
– Телескопска маска за одводна цевка
– Спој на вентилациски отвор


11,040.00 ден 9,710.00 ден

Спореди

Опис

 • Боја: црна/стакло
 • Димензии (ВхШхД): 75-108x60x39 cm
 • Телескопска маска за одводна цевка
 • Спој на вентилациски отвор
 • Управување со допир (touch control)
 • Светло: 2x3W, LED
 • Капацитет: 240-621 m3/h (1 мотор)
 • Степени на вшмукување: 3
 • Алуминиумски филтер за маснотии: 1
 • Јаглен филтер се нарачува посебно
 • Напон: 220-240 V~
 • Моќ: 216 W
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.