-12%

JETAIR Аспиратор ADELE IS BL MAT/A90 X60

– Контрола на тач 3S+B
– Моќност 277 W
– Инокс + црно стакло
– Проток на воздух 770 m3 /h


67,300.00 ден 59,220.00 ден

Спореди

Опис

  • Димензии 90х60 см
  • Осветлување LED 1×7 W 3000 K
  • Бучност 55 – 69 db(A)
  • Островски
  • Контрола на тач 3S+B
  • Моќност 277 W
  • Инокс + црно стакло
  • Проток на воздух 770 m3 /h
  • Гаранција 24 месеци

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.