-12%

JETAIR Аспиратор SENTI 60 см

– Самостоен аспиратор
– Ширина 60 см
– Контрола 3S Slider
– 3 брзини


3,920.00 ден 3,450.00 ден

Clear
Спореди

Опис

 • Боја силвер и бела
 • Самостоен аспиратор
 • Ширина 60 см
 • Контрола 3S Slider
 • 3 брзини
 • Осветлување Led 1X3 W
 • Излез за црево 125 mm
 • Влечна сила 350 m3/h
 • Бучност 52-68 db(A)
 • Потрошувачка 53 W
 • Вклучени филтри за маснотија
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.