-11%

ISKRA мешалка на боја и малтер R6210C

– Напон: 230-240V ~ 50Hz
– Моќност: 1600 W
– Брзина на вртење: 1. фаза: 180-460 мин-1 / 2. фаза: 300-750 мин-1


Достапност:

Нема на залиха

Original price was: 7,830.00 ден.Current price is: 6,990.00 ден.

Нема на залиха

Спореди

Опис

Искра мешалка на боја и малтер R6210C

Миксерот се одликува со гумена рачка која му овозможува на корисникот добрo држење, компактно тело и копче кое обезбедува електронска контрола на брзината.

На рачката има копче за палење со можност за заклучување за подолго работење.

Миксерот се одликува со M14 млазница и инклузивен миксер со должина од 600 mm.

Миксерот има моќен 1600W мотор кој обезбедува неверојатни перформанси на мешање.

Клуч за монтирање на ножеви

Технички карактеристики:

  • Напон: 230-240V ~ 50Hz
  • Моќност: 1600 W
  • Брзина на вртење: 1. фаза: 180-460 мин-1 / 2. фаза: 300-750 мин-1
  • Навој на вретено: M14
  • Мешање на сечивиот дијаметар: Ø160 mm
  • Вкупна должина на прачката за мешање: 600 mm

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.