-14%

ISKRA Сет рачни алати во куфер ERO 60

– Прилагодлив клуч: 200 mm (8 “)
– Универзален нож: 18 mm
– Дијагонала клешти: 150 mm (8 “)
– Комбинирани клешти: 150 mm (8 “)


3,499.00 ден 2,999.00 ден

Спореди

Опис

 • Прилагодлив клуч: 200 mm (8 “)
 • Универзален нож: 18 mm
 • Дијагонала клешти: 150 mm (8 “)
 • Комбинирани клешти: 150 mm (8 “)
 • Трака: 3 m x 16 mm
 • Имбус клуч 1.5 – 10 мм
 • Клуч за стегнување: 6,35 mm (1/4 “)
 • Приклучоци: 1/4 “x 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm
 • Чекан: 227g (8 унци)
 • 25 mm наставки: (32 парчиња)
  слот наставки (SL): 3, 4, 5, 5, 6, 6, 7
  крст наставки(PH): 0, 1, 2, 2, 3
  крст наставки со звезди(PZ): 0, 1, 2, 2, 3
  Имбус наставак (H): 1,5, 2, 3, 4, 5, 6
  Квадратен наставак (S): 1, 2, 3
  Torx наставки (Т): 10, 15, 20, 25, 27, 30
 • Ниво: 220 mm (9 “)
 • Магнетна рачка: 6,35 mm (1/4 “)
 • Магнетен продолжен подесувач: 50 mm
 • Пакување: кутија

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.