-13%

ISKRA Батериска дупчалка во куфер со 2 батерии ML-CD92-180S

– напон: 18V две батерии
– моќност: 2 x Li-ion батерија ( 1,5ah )
– -1.Ниво: 0-400 мин.


Original price was: 8,040.00 ден.Current price is: 6,990.00 ден.

Спореди

Опис

 • напон: 18V две батерии
 • моќност: 2 x Li-ion батерија ( 1,5ah )
 • -1.Ниво: 0-400 мин.
 • -2.Ниво: 0-1500 мин.
 • степен на вртежен момент: 21+1
 • вртежен момен: 23 Nm
 • LED светилка
 • индикатор на состојба на батеријата
 • самозатезна глава
 • капацитет на дупчење: 18mm ( дрво ) 7mm ( метал )
 • додатоци: 6 х сврдли и 6 x додатоци за штрафови
 • 2 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.