-13%

ISKRA Перфоратор ERO IE-RH3231-850

– Напон: 230-240V ~ 50Hz
– моќност: 850W
– Сила на удар: 3,3 Ј


7,500.00 ден 6,499.00 ден

Спореди

Опис

 • Напон: 230-240V ~ 50Hz
 • моќност: 850W
 • Сила на удар: 3,3 Ј
 • брзина без оптоварување:
  – Дупчење: 0-1300 мин-1
  – удирање: 0-5100 мин-1
 • систем за вежба SDS Plus
 • дополнителна рачка
 • макс. дупчење капацитет:
  – челик: Ø 13 mm
  – бетон: Ø 26 мм
  – дрво: Ø 30 мм
 • опрема:
  – конусна длето 14×250 mm
  – рамна длето 14×250 mm
  – вежби 8/10 / 12×150 mm
 • Димензии на пакувањето (во мм): 400 (L) x 110 (W) x 280 (H)
 • Нето тежина: 3 кг
 • Бруто тежина: 5,6 кг
 • Гаранција 2 години

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.