-12%

KONCAR правосмукалка US 800C3K

– Моќност: 800 W
– Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
– Бучност: 73dB(A)
– Тежина бруто/нето: 6/4kg


5,940.00 ден 5,229.00 ден

Спореди

Опис

 • Модел: US 800C3K
 • Боја: црна
 • Моќност: 800 W
 • Напон/Фреквенција: 220-240V~ 50Hz
 • Бучност: 73dB(A)
 • Тежина бруто/нето: 6/4kg
 • Пакување: 525x310x290mm
 • Сад за прашина: 2,5L
 • Виткаќко црево/телескопска цевка: 1,5m/54-90cm
 • Должина на кабел: 5m
 • Прибор: четка за мазни подови и теписи, тесен продолжеток со четка (2 во 1)
 • Филтер: HEPA 12
 • Само за суво усисување
 • Регулација на моќност
 • Гаранција 1 година

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.