-13%

ISKRA Циркуларна пила GX-MC010B-2

– 1200 W јачина
– 5000 rpm во празен од
– Длабочината на сечење на 90 ° – 60 mm


Original price was: 6,770.00 ден.Current price is: 5,890.00 ден.

Спореди

Опис

  • 1200 W јачина
  • 5000 rpm во празен од
  • Длабочината на сечење на 90 ° – 60 mm
  • при 45 ° – 48 mm
  • Подесувачки агол на сечење до 45 °
  • 1,8 m кабел
  • 2 гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.