-24%

ISKRA Електрична дупчалка ERO IE-ED500

– Напон: 220-240V ~ 50Hz
– Моќност : 500W
– Вртежи : 0-2700 врт / мин
– Променлив футер: Ø 1,5 – 10 mm


3,440.00 ден 2,599.00 ден

Спореди

Опис

  • Напон: 220-240V ~ 50Hz
  • Моќност : 500W
  • Вртежи : 0-2700 врт / мин
  • Променлив футер: Ø 1,5 – 10 mm
  • Променлива брзина
  • Две насоки на вртење
  • Гумирана рачка
  • Димензии на пакувањето (во mm) : 245 (Д) x 72 (Ш) x 255 (В)
  • 2 години гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.