-13%

ISKRA Хилта Z1C-DL05-26

– 850 W јачина
– 850 rpm во празен од
– 3150 удари во минута


Original price was: 6,890.00 ден.Current price is: 5,990.00 ден.

Спореди

Опис

  • 850 W јачина
  • 850 rpm во празен од
  • 3150 удари во минута
  • SDS Футер
  • Предна рачка, BMC куфер, 2 длета, 3 бургии, 1 футер, 1 штитник за прашина
  • 1,8 m должина на кабелот
  • 2,2 kg тежина
  • 1 година гаранција

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.