-27%

ISKRA Ударна дупчалка со сет алати во куфер GX BMC002

– Јачина: 500W
– Напон: 230-240V~50Hz
– Брзина на вртежи: 0-3000/min-1
– Глава: ø 13mm


4,100.00 ден 2,999.00 ден

Спореди

Опис

Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање.

Iskra вибрациска бормашина GX-BMC002 со сет алати – карактеристики:

 • Јачина: 500W
 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Брзина на вртежи: 0-3000/min-1
 • Глава: ø 13mm
 • Променлива брзина
 • Два сета на вртење
 • Рачка
 • Мерач на длабочина
 • Должина на кабел: 1,5m
 • Пакување: куфер
 • Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
 • Нето тежина: 3,625 kg
 • Бруто тежина: 3,75 kg
 • Гаранција 12 месеци
 • Димензии на амбалажа (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В)

Сетот на рачни алати се содржи од:

 • Столарски чекич 227g
 • Комбинирана клешта
 • Клешта која се подесува
 • Магнетски додаток за додавање
 • Тапетарски нож
 • Метро (2 m)
 • Сет на насадни клучеви
 • Сет 25 mm додаток
 • Сет за бушење
 • Типли

Можност за одложено безкаматно плаќање во нашите продажни салони, со платежните картички на:
Стопанска банка до 48 рати, НЛБ банка до 48 рати, Халк банк до 24 рати, Динерс до 12 рати!

Следнава табела ќе ви помогне да го видите износот на месечната рата со внесување на вредноста на купувањето и бројот на рати.

Внеси вредност на купувањето:
Избери број на рати:
Износ на месечна рата е:
 

денари

*износот на месечната рата е информативен.